وبلاگ دایره

چک لیست راه‌اندازی فروشکاه آنلاین

۱۷ فروردین ۱۳۹۸

چک لیست راه‌اندازی فروشکاه آنلاین

سرفصل‌های مهم در راه‌اندازی و توسعه فروشگاه اینترنتی را به صورت کلی ذکر کردیم و در بخش‌های دیگر هر یک را به تفضیل بررسی می کنیم

بازاریابی محتوا

۰۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶


بازاریابی محتوا

محتوای اولیه هر سایت مانند چرخ وفلک های چراغانی و گردان در یک شهربازی اهمیت دارند؛ جذابیت آن بایستی چنان باشد که ذهن کنجکاو مخاطب جذب نقطه های رنگی وسوسه کننده برای ورود به دنیای اطلاعات شما شود. در هر رسانه اولین برخورد مخاطب با محتوای شما از دور و گاهی با دیده تردید همراه است. برای جذب او و اثبات اینکه شما ارزش وقت گذاشتن اش را دارید چند ثانیه بیشتر وقت ندارید. پس با تصاویر و سر تیترهای چشمگیر رتبه و جایگاهی متفاوت در دنیای مجازی و سپس دنیای واقعی بسازید و حرفی تازه برای گفتن بیابید.معماری اطلاعات

۶ فروردین ۱۳۹۷

معماری اطلاعات در وبسایت

وظیفه معمار اطلاعات این است که ساختار اطلاعاتی و طرح وبسایت را به نوعی طرح ریزی کند که کاربر به سادگی و با آسانی به اطلاعات دست پیدا کند و رابطه ی بین بسته های اطلاعاتی را درست تشخیص دهد.

تامین کالا برای فروشگاه اینترنتی

7 بهمن 1396

انتخاب محصول - فروشگاه ساز

محصول، توسعه محصول، تامین کالا و کنترل موجودی در یک فروشگاه اینترنتی بخش بسیار اساسی و کلیدی در برنامه ریزی استراتژیک فروشگاه آنلاین است. فروشگاه ساز بایستی ابزار و مکانیزم لازم برای طبقه بندی، دسته بندی و دسترسی سریع به کالا را فراهم کند و در عین حال امکان کنترل موجودی و برنامه ریزی تامین آن را فراهم کند.

قهرمان تجارت آنلاین باشید

25 آذر

فروشگاه ساز

قدرتمند کسی است که منابع و ابزار کافی و قوی در اختیار دارد. بنابراین بیایید با هم منابع و ابزار مناسب برای کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید را تحلیل و به تامین آنها بپردازیم.

چطور یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم؟

20 آذر, 1396

فروشگاه ساز

راه اندازی یک کسب و کار آنلاین مخصوصا امروزه روز به طور کلی ایده تجاری درستی است. برای اینکار توصیه می شود که قبل از اقدام برای راه اندازی فروشگاه آنلاین همه ی مواردی که مورد نیاز است را آماده کنید.آماده سازی یک ایده تجاری که پتانسیل بالایی داشته باشد احتیاج به منابع زیاد و آماده سازی مناسب دارد. برای اینکه در رقابت فشرده در این بازار پیشی بگیرید آماده سازی نقشه راه به شما کمک شایانی می کند.

مواردی در باب انتخاب فروشگاه ساز اینترنتی

10 آذر, 1396

فروشگاه ساز

برای انتخاب یک فروشگاه ساز آنلاین دو ریکرد وجود داره: اول اینکه شما به عنوان صاحب کسب و کار فرایندهاتون رو دقیق می شناسید و می دونید چه کاری می خواهید انجام بدید، پس به یک شرکت نرم افزاری یا تیم نرم افزاری درون سازمانی که در استخدام شما هستند میگید چی می خواهید واونها نرم افزار تخصصی رو براتون می نویسند.

محتوا نویس خوب چه خصوصیاتی دارد؟

۳ آذر

فروشگاه ساز

شاید پاسخ به چنین سوالی بسته به نوع محتوایی که بایستی تولید شود متفاوت باشد. اما در حالت ایده آل مهارتهایی که لازم است تولید کننده محتوا فراگرفته باشد ترکیبی از فن نگارش، روزنامه نگاری، تصویرسازی، بازاریابی (مخصوصا در مورد محتوای آنلاین، بازاریابی موتورهای جستجو)، جامعه شناسی و روانشناسی است. البته خصوصیات شخصیتی خاصی در کنار این مهارتها به او کمک بیشتری می کند، برونگرایی و گرایش اجتماعی، ذهن هوشیار، شوخ طبعی، فن بیان، گوش شنوا، حواس جمع، قوه تخیل قوی و بیدار و برخورداری از کودک درون سرزنده و پویا از جمله این ویژگیهاست.