تجربیات دایره

تجربیات شرکت دایره در طی دوران فعالیتش
صفحات قوانین و مقررات در سایت از دکور تا واقعیت!
قوانین و مقررات مربوط به حریم خصوصی در ایران و کشورهای دیگه متفاوته. گذشته از قوانین، مطالعه این یوزرگریمنت‌ها برای کاربران و از اون سمت رعایت حقوق کاربر برای سایت یا کسب و کار هم فوایدی داره که اینجا بهش می‌پردازیم.
توسعه نرم افزار به روش فیبوناچی
سری اعداد فیبوناچی در اثر حوزه‌ها دیده می‌شه از خود طبیعت گرفته تا هنر و اقتصاد و معاملات بورس و ... در اینجا بررسی می‌کنیم که در صورت به کارگیری نمودار فیبوناچی، چه تغییراتی در روند توسعه نرم افزار ایجاد می‌شه.
مهمترین نکات در باب مدیریت فایل در اپلیکیشن‌های وبسایت و موبایل
در اینجا به مهمترین مواردی که در بحث مدیریت فایل و اپلیکیشن‌های وب‌سایت و موبایل باید توجه بشه، پرداخته شده از جمله : امنیت سرعت جای‌گذاری سایز فرمت و ..
چطور شرایط محیطی صنعت به تصمیمات کسب و کار جهت می‌ده
عوامل محیطی زیادی هستن روی یک کسب و کار تاثیر می‌ذارند. بخشی از این عوامل رو تغییر و تحولاتی که در یک صنعت ایجاد می‌شند،تشکیل‌ می‌ده. از جمله میزان تقاضا یا میزان رقابت در صنعتکه بر تصمیمات و ارتباط کسب و کارها با تامین کنندگان یا پیمانکاران هم تاثیرگذاره.
چالش‌های نرم افزار محاسبه بهای تمام شده در 4 صنعت
محاسبه بهای تمام شده به سادگی فرمولش نیست گاهی. احتمالا فکرش رو هم نمی‌کنید که طراحی نرم افزار هوشمند برای صنعت پوشاک، رستوران، تولید و خدمات چقدر می‌تونه پر چالش باشه. اینجا تجربه‌ای که در این زمینه داشتیم رو با شما به شتراک گذاشتیم.
مهمترین فاکتورهای کنترل کیفیت نرم افزار
برای اغلب کالاها و خدمات معیارهایی وجود داره. درمورد نرم افزار که نه کالاست و نه خدمت و در عین حال یک موجودیت پیچیده ست قضیه کمی متفاوته. حالا می‌خوایم ببینیم با چه معیارهایی باید یک نرم افزار رو ارزیابی کنیم.
بازاریابی هنر: چالش‌های بازایابی و فروش محصولات هنری
آیا هنرمند فروشنده خوبیه؟
به این پرداخته شده که به دلیل تفاوت ماهیت و فلسفه خلق‌ محصولات هنری با محصولات دیگه، نحوه فروش و بنابراین نحوه بازاریابی متفاوتی رو خواهند داشت.
تغییر، تنها چیز ثابت در جهان
بررسی ابعاد تاثیرگذاری تغییرات در کسب و کار و مدیریت پروژه
خلاصه
سادگی و اثر بخشی ©۱۴۰۰