محتوای-سایت-شرکتهای-بین-المللی-

محتوای-سایت-شرکتهای-بین-المللی-

مهم‌ترین موارد محتوای سایت شرکت‌های بین المللی

۱۴۰۰/۰۹/۱۹

وقتی قراره یک وبسایت بین المللی داشته باشید که پایگاه اصلی سازمان در ایرانه ولی مراودات شما با کشورهای مختلفه، مشتریان شما یا کسانی هستن که می‌خوان از طریق شما به خدمات خارج دست پیدا می‌کنن و یا خارجی‌هایی هستن که از طریق شما می‌خوان به خدمات و کالاهای داخلی دسترسی پیدا کنن. بر این اساس شما احتیاج دارید که چند مورد رو در وبسایت‌تون حتمن در نظر بگیرید

چرا همکاری با شرکتی در ایران؟

یک شرکت در کشور خارجی قبل از اینکه برای همکاری  با شما قانع بشه، لازمه ایران رو در برابر عراق، پاکستان، چین و هر کشور دیگه انتخاب کنه. پس حتمن باید مطمئن شد که اون شرکت از مزایای کار با یک شرکت ایرانی آگاهه. بنابراین یک بخشی از وبسایت شما برای یک‌چنین مخاطبی بایستی در این مورد که چرا شما به عنوان یک شرکت ایرانی می‌تونید کار رو پیش ببرید و چرا ایران مقصد مناسبیه آگاهی دهنده  باشه. اشاره به مزیت‌های استراتژیک ایران مثل اختلاف ساعت کمتر ایران با اروپا نسبت به آسیای شرقی، موقعیت جغرافیایی، ترانزیت و بندرگاه‌های ایران.

بعدش اقناع بشه که صنعت و صنفی که در ایران می‌خواد باهاش کار بکنه از لحاظ آمار و مقررات و اندازه و بازار و ... پاسخگوی نیازمندی های یک شرکته.

 

چرا شرکت شما ؟

بعد از اون دو مرحله باید عنوان کنید که چرا اون شرکت باید شما رو انتخاب کنه.

در این راستا بسته به اینکه مشتری شما (داخلیه یا خارجی و یا )کاری که می‌خواد بکنه وارداته یا صادرات،  باید یک تفکیکی برمبنای فعالیت وجود داشته باشه یعنی کسی که می‌خواد به صادرات کالا و خدمات خودش بپردازه وارد یک سکشن جداگانه می‌شه   و در بخش مختص به همون گروه بهشون اطلاعات داده می‌شه. همچنین کسی که می‌خواد وارداتی از یک مبدأیی داشته باشه در بخش دیگه‌ای اطلاعات رو می‌بینه.

 

اطمینان خاطر دادن بر اساس دغدغه و نوع فعالیت:

به صادرکننده بایستی اطمینان بدید که می‌تونید براش خریدارهایی پیدا کنید که بازگشت سرمایه ش به درستی انجام بشه و وصول مطالباتش به موقع باشه.

به وارد کننده هم این اطمینان رو بدید که تامین کننده مناسبی براش پیدا می‌کنید و با بهای تمام شده بهینه و کمینه می‌تونه کالا و خدماتش رو به کشور وارد بکنه و  می‌تونید بحث تعرفه‌های گمرکی و مسائل گمرکی رو براشون حل بکنید.

 

هر کدوم اینا ممکنه هنوز تصمیم نگرفته باشن کشوری که می‌خوان باهاش معامله کنن کدوم کشور باشه

بنابراین مناسبه که برای کشورهایی که می‌تونید در اون کشورها خدمات ارائه کنید اطلاعاتی رو جمع آوری کنید و به طرف داخلی بدید اینکه چرا بایستی کدوم دسته خدمات رو با کدوم کشور مبادله کنند یا کدوم کشور کمترین دوره عملیات رو از زمان سفارش گذاری یا دریافت سفارش داشته.

اینکه کدوم بخش از صنایع در کدوم کشورها به بیشتر و بهتر انجام می‌شه اینکه کدوم کشور خواهان چه خدمات و کالایی از ایران می‌تونن باشن و امثال این موارد.

اینا محتوایی هستن که شما رو در قامت یک مشاور متخصص معرفی می‌کنه و بعد می‌تونه مشتری رو به سمت شما بیاره

برچسب‌ها: محتوا
سادگی و اثر بخشی ©۱۴۰۲